Dovolená v Bulharsku

Bulharsko, země známá, neznámá.
Navštivte s námi bulharské safari!


Dovolena v Bulharsku - kontakt


Dáme Vám k dispozici typy a mapy,
které Vás povedou za dobrodužstvím


Aktuální čas v Bulharsku:
(časový posun v Bulharsku)

V celém Bulharsku platí východoevropský čas: Praha +1.

          Praha:
Sofia:
   

KONTAKTY:
Emaily:
info@bulharskodovolena.org
Telefony:
Majitel: +420 777 053 177
Pobyty & Rezervace:

            +420 605 568 750


Jachting v Bulharsku

Jachty – Charter – Mariny

Objevte Bulharsko

Cestujte po bulharském pobřeží Černého moře, od úžasných malých zátok poblíž jižní hranice přes historické přístavy Sozopol a Nessebar až k legendární zahradě v Balčiku.

V Bulharsku je spousta zajímavých marin, kde můžete po plavbě bezpečně schovat vaši jachtu a užít si večerní pohody, klidu a pohostinnosti místních stylových bulharských restaurací.

Kam můžete s jachtou plout a co uvidíte? Na jih i na sever… čekají na vás mimo jiné tyto mariny:


Marina v Carevu

 
Stará řecká kolonie, největší přístav na jih od Burgasu, leží na úpatí pohoří Strandža. Rozkládá se na dvou malých poloostrovech, které lemují nádherné zátoky s písečnými plážemi.

Marina v Primorsku

 
Primorsko se rozprostírá na poloostrově mezi dvěma krásnými plážemi na jihu a na severu. Bývalá rybářská vesnička, která se v průběhu let rozrostla na známé turistické centrum, se nachází 50 km jižně od Burgasu.

Marina v Djuni

 
Luxusní královské letovisko s pobřežním přístavem a s nádhernou písečnou pláží Arkutino, která se táhne 5km směrem na jih

Marina Sozopol

 
Romantické město s jedinečnou atmosférou. Vedle Nessebaru je Sozopol druhou historickou perlou na bulharském pobřeží, centrum je zapsané v UNESCO.

Burgas

 
Druhé největší město na bulharském pobřeží leží v burgaském zálivu. Přístav v Burgasu je obchodní přístaviště a má přechodný režim i pro jachty.

Marina v Pomorie

 
Město leží na podélném poloostrově, 20 km severovýchodně od Burgasu. Pomorie je známé svým léčivým bahnem a výluhem ze dna jezera a největším léčebným centrem na Balkánském poloostrově.

Marina v Nessebaru

 
Nejznámější historické město na bulharském pobřeží Černého moře, zapsané v seznamu UNESCO, leží 35km severně od Burgasu.

Marina Sveti Vlas

 
Malebné letovisko Sveti Vlas leží na plážích pod malebným balkánským pohořím, je vzdáleno 40km od Burgasu a leží u stejného zálivu jako Slunečné pobřeží.

Marina Varna

 
Moderní příjemné přímořské město s rušným přístavem, třetí největší město Bulharska. Nabízí bohatý a rušný noční život mnoho možností kulturního vyžití v podobě koncertů, festivalů, divadelních představení.

Marina v Balčiku

 
Za jedno z nejkrásnějších měst Bulharska je považován Balčik, rozkládající se asi 35 km severně od Varny. Bylo vystavěno terasovitě v kopcích, nad menším zálivem.

Marina Kavarna

 
Město leží 64 km severně od Varny, které je krásnou ukázkou citlivého propojení starého historického města plného památek s moderní výstavbou. Zajímavé není jen samotné město, ale také jeho okolí tvořené krásnou nedotčenou přírodou.Ceník pronájmu jachet zde


Nádhera a šarm černomořského pobřeží

Jachting v Bulharsku

Jachta je klíčové slovo ve světě potěšení, svobody, luxusu… Ideálním východiskem pro charter a plavbu je marina v nejlepším jachetním přístavišti Sveti Vlas, kde Vám zajistíme jedno až sedmidenní pronájmy yachet s kapitánem i bez, teambuilding, oslavy, rybolov, barbecue. Vše bude připraveno do nejdrobnějších detailů podle požadavků klienta, stejně jako má klient plnou možnost svobody výběru destinace, místa za kotviště, zábavy, posádky.

Trasy

Umožňujeme těm, kteří mají s jachtěním zkušenostmi, naplánovat vlastní trasu, plout vlastním tempem a báječně si užívat zvolenou oblast. Ale pro ostatní máme několik různých nabídek:

   


Jachta - plavby na míru

Nastavte si vlastní itinerář. Ochutnejte potěšení jet tam, kam chcete. Svěřte se kapitánovi na palubě yachty a udělejte si jedinečný výlet. Můžete slavit, nebo jen tak relaxovat - je to vaše rozhodnutí. Označte si výročí zlaté svatby, romantickou dovolenou, narozeniny – na nezapomenutelné plavbě.

Speciální akce nebo jen jednodenní akce na palubě yachty – jsou nezapomenutelným zážitkem!

 
Cestujte po bulharském pobřeží Černého moře od úžasných malých zátok poblíž jižní hranice přes historické přístavy Sozopol a Nessebar až k legendární zahradě v Balčiku. Náš tým může zorganizovat také ochutnávku vína, návštěvy muzeí, památkových míst a dalších zajímavých míst. Pokud dáváte přednost cestování sami, zajistíme vám všechny potřebné informace o přístavech a potřebných náležitostech.

Dovolená na jachtě. Cestujte novým způsobem! Představíme Vám neznámé Bulharsko a Černé moře, ne masově navštěvované destinace. Objevte skvělé Bulharsko!Team building charter

Yachting je již dlouho znám pro své team-building kvality, spojuje týmovou práci se vzrušením v neobvyklém prostředí závodní moderní jachty. Všichni řeší dosud nepoznané situace a vytvářejí výjimečné osobní vztahy a vazby. Zkušenosti s plachtěním nejsou nutné, protože program je určen pro všechny úrovně.

Firemní plavby jsou inovativní způsob, jak odměnit a motivovat klíčové zaměstnance. K úspěchu je třeba tým, který má efektivní komunikační dovednosti, umí spolupracovat a vzájemně si důvěřuje.

Přínos členům týmu, co se týče rozhodování, vůdčích schopností, sebevědomí. Je třeba silný, soutěživý a vítězící duch.
 

Naši klienti nám řekli, že týmová práce během těchto dnů zábavy a vzrušení přinesla na pracoviště vyšší produktivitu a nadšení ze strany zaměstnanců!Barbeque

Skvělý oběd, šplouchání moře, přátelé… na jachtě. Kuchař připraví ryby nebo maso na grilování, saláty a nápoje, vše nejlepších chutí, zatímco vy se opalujete na palubě, bavíte se či plavete v moři.