Dovolená v Bulharsku

Bulharsko, země známá, neznámá.
Navštivte s námi bulharské safari!


Dovolena v Bulharsku - kontakt


Dáme Vám k dispozici typy a mapy,
které Vás povedou za dobrodužstvím


Aktuální čas v Bulharsku:
(časový posun v Bulharsku)

V celém Bulharsku platí východoevropský čas: Praha +1.

          Praha:
Sofia:
   

KONTAKTY:
Emaily:
info@bulharskodovolena.org
Telefony:
Majitel: +420 777 053 177
Pobyty & Rezervace:

            +420 605 568 750


Golfový balíček

Thracian Cliffs Resort & Spa


Báječných 5 dní pobytu včetně golfu u moře v Bulharsku!Typ pokoje 30.6. – 31.8. 1.9. - 2.11. 3.11. - 15.12.
Studio – 2 osoby 15 457 Kč 16 677 Kč 14 217 Kč
Apartmán 2 ložnice - 4 osoby 14 857 Kč 15 757 Kč 13 937 Kč
Apartmán 3 ložnice – 6 osob 14 157 Kč 14 757 Kč 13 537 Kč
    Cena zahrnuje:
  • 4x ubytování se snídaní v luxusním 5-ti hvězdičkovém Thracian Cliffs Resort & Spa
  • 3x green fee na hřištích Thracian Cliffs, Lighthouse Golf a Black See Rama
  • volný vstup na soukromou pláž Bendida Beach včetně lehátka, deštníku a ručníku
  • volný vstup vstup do SPA a fitness centrum, hammam, parní lázeň, jacuzzi, používání bazénů v resortu
    Cena nezahrnuje:
  • leteckou dopravu – zajistíme Vám nejvýhodnější letenky a transfer na vámi vybraný termín
  • pojišťění léčebných výloh

Thracian Cliffs Golf Resort & Spa je luxusní 5-ti hvězdičkový resort se soukromou pláží, přilehlý k 18-ti jamkovému golfovému hřišti, nacházející se na pobřeží Černého moře, v blízkosti města Balčik, asi 50km od Varny. Má rozsáhlé hotelové lázně, nabízí široké množství léčebných procedur a masáží, bazény, tenisové kurty, privátní pláž s lehátky, dětský herní klub, auto-půjčovnu i obchod se suvenýry.


Mezi oblíbené aktivity na pláži patří potápění, vodní lyžování, parasailing, windsurfing, rybaření, beach volejbal a jízda na kajaku. Hosté mohou relaxovat na pláži, v bazénu či na slunné terase, mají k dispozici plně vybavené lázně a fitness. K dispozici je široká škála léčebných procedur a masáží – thajské, indonéské, turecké lázně hammam, horká pára, jacuzzi.

   

 
   

Ubytování v resortu Thracian Cliffs je možné v prostorných studiích či apartmánech ve dvou vesničkách – Marina či Hildside Village, které jsou od sebe odděleny jezerem a nabízejí překrásné výhledy do okolí a na moře. Všechny apartmány a studia jsou zařízené v luxusním moderním stylu, jsou nebývale prostorné a komfortně zařízené.

Hosté si mohou vybrat z následujících možností stravování – hlavní restauraci s nabídkou rozmanitých, typicky bulharských a provensálských pokrmů, klubovnu s uvolněnou atmosférou nabízející občerstvení a lehká jídla a plážovou restauraci v marockém stylu s exotickým menu připravovaným na tradičním lávovém grilu.


   

THRACIAN CLIFFS GOLF COURSE – 18 jamek

Hřiště, jehož autorem je Gary Player, se nachází se mezi drsnými pobřežními útesy a blízkým Černým mořem, je jedním z nejdramatičtějších golfových hřišť na světě. Rozkládá se na 85 hektarech skutečně krásných skalních útesů. Pečlivě zvolená odpaliště na každé jamce umožní hráčům všech úrovní, aby si zde vyzkoušeli své golfové dovednosti. K dobrým výkonům jsou inspirováni také dech beroucím výhledem do okolí. Největší dobrodružství zažijete na sedmé jamce, jejíž odpaliště se nachází na malém ostrůvku v moři.

V okolí 6 km se nachází další dvě golfová hřiště Lighthouse Golf a Black Sea Rama, což z tohoto místa dělá novou a zajímavou golfovou destinaci.


LIGHTHOUSE GOLF COURSE - 18 jamek

Ian Woosnam není pouze jedním z největších a nejzkušenějších světových hráčů golfu, ale také prokázal svůj talent při navrhování řady nových hřišť po celém světě. Jedním z posledních těchto projektů ve spolupráci s European Golf Design (EGD) je golfové hřiště Lighthouse. Lighthouse je prvním projektem tohoto golfového šampiona v Bulharsku. Hřiště leží přímo na pobřeží a nabízí nádherné výhledy na Černé moře. Charakterizují ho zvlněné fairwaye a vodní překážky.


   

BLACK SEA RAMA GOLF COURSE – 18 jamek

Nekonečné výhledy na moře z výšky 200 metrů na nádherný a velmi různorodý záliv od mysu Kaliakra až po mys Galata v Černém moři - to je Black Sea Rama, mistrovské golfové hřiště a první realizovaný projekt legendárního golfisty Garyho Playera ve východní Evropě. Klasické linksové hřiště s pozoruhodnými výhledy na moře – zřejmá je podobnost se Skotskem s jediným rozdílem, že Bulharsko je nejnovější golfovou destinací v Evropě, zatímco Skotsko nejstarší. Skutečným rozdílem je ale podnebí – v Black Sea Rama je více než 260 slunečných dnů, což znamená 10 perfektních měsíců golfu na pobřeží Černého moře.