Dovolená v Bulharsku

Bulharsko, země známá, neznámá.
Navštivte s námi bulharské safari!


Dovolena v Bulharsku - kontakt


Dáme Vám k dispozici typy a mapy,
které Vás povedou za dobrodužstvím


Aktuální čas v Bulharsku:
(časový posun v Bulharsku)

V celém Bulharsku platí východoevropský čas: Praha +1.

          Praha:
Sofia:
   

KONTAKTY:
Emaily:
info@bulharskodovolena.org
Telefony:
Majitel: +420 777 053 177
Pobyty & Rezervace:

            +420 605 568 750


Golfový balíček

Lighthouse Golf Resort & Spa


Báječných 5 dní pobytu včetně golfu u moře v Bulharsku!Typ pokoje 16.7. – 31.8. 1.9. - 15.10. 16.10. - 1.12.
TWIN BED
- výhled na hřiště
14 370 Kč 13 770 Kč 12 970 Kč
TWIN BED
- výhled na moře
14 970 Kč 14 370 Kč 13 570 Kč
    Cena zahrnuje:
  • 4x ubytování se snídaní v luxusním 5-ti hvězdičkovém Lighthouse Golf Resort & Spa
  • 3x green fee na hřištích Lighthouse Golf, Thracian Cliffs a Black See Rama
  • služby lázeňského centra: bazény, sauny, turecké lázně, jacuzzi, parní lázeň,fitness
  • doprava na pláž včetně lehátka a slunečníku
    Cena nezahrnuje:
  • leteckou dopravu – zajistíme Vám nejvýhodnější letenky a transfer na vámi vybraný termín
  • pojišťění léčebných výloh

Lighthouse Golf Resort & Spa je pětihvězdičkový luxusní hotel rozprostírající se na černomořském pobřeží ve městě Balčik (přibližně 60 km od Varny) a je součástí golfového resortu, který byl navržen slavným hráčem Ianem Woosnamem. Z hotelu se otevírá jeden z nejhezčích výhledů na pevninu a moře, jaký jen může hotel nacházející se v této oblasti mít. V blízkosti hotelu stojí budova golfového klubu a golfové akademie a nedaleko vede cesta na písečné pláže.


   

 
   


V hotelu Lighthouse Golf Resort & Spa jsou k dispozici také další sportovní a volnočasová zařízení (spa a wellness centrum o rozloze 3000m2, tenisový kurt, dětské hřiště, kulečník, potápění, šnorchlování, rybaření atd.), 3 restaurace, „Whisky & Cigar“ salonek, konferenční centrum, dětský klub a plážový bar.Lighthouse Hotel nabízí ubytování v luxusních, moderně vybavených pokojích s klimatizací a balkonem. Hotel má panoramatický výhled na golfové hřiště, takže hosté mohou z hotelu sledovat hráče při hře a v jeho bezprostřední blízkosti se rozkládá 12., 13. a 14. green.LIGHTHOUSE GOLF COURSE - 18 jamek

Ian Woosnam není pouze jedním z největších a nejzkušenějších světových hráčů golfu, ale také prokázal svůj talent při navrhování řady nových hřišť po celém světě. Jedním z posledních těchto projektů ve spolupráci s European Golf Design (EGD) je golfové hřiště Lighthouse. Lighthouse je prvním projektem tohoto golfového šampiona v Bulharsku. Hřiště leží přímo na pobřeží a nabízí nádherné výhledy na Černé moře. Charakterizují ho zvlněné fairwaye a vodní překážky.

V okolí 6 km se nachází další dvě golfová hřiště Black Sea Rama a Thracian Cliffs, což z tohoto místa dělá novou a zajímavou golfovou destinaci.


   

THRACIAN CLIFFS GOLF COURSE – 18 jamek

Hřiště, jehož autorem je Gary Player, se nachází se mezi drsnými pobřežními útesy a blízkým Černým mořem, je jedním z nejdramatičtějších golfových hřišť na světě. Rozkládá se na 85 hektarech skutečně krásných skalních útesů. Pečlivě zvolená odpaliště na každé jamce umožní hráčům všech úrovní, aby si zde vyzkoušeli své golfové dovednosti. K dobrým výkonům jsou inspirováni také dech beroucím výhledem do okolí. Největší dobrodružství zažijete na sedmé jamce, jejíž odpaliště se nachází na malém ostrůvku v moři.BLACK SEA RAMA GOLF COURSE – 18 jamek

Nekonečné výhledy na moře z výšky 200 metrů na nádherný a velmi různorodý záliv od mysu Kaliakra až po mys Galata v Černém moři - to je Black Sea Rama, mistrovské golfové hřiště a první realizovaný projekt legendárního golfisty Garyho Playera ve východní Evropě. Klasické linksové hřiště s pozoruhodnými výhledy na moře – zřejmá je podobnost se Skotskem s jediným rozdílem, že Bulharsko je nejnovější golfovou destinací v Evropě, zatímco Skotsko nejstarší. Skutečným rozdílem je ale podnebí – v Black Sea Rama je více než 260 slunečných dnů, což znamená 10 perfektních měsíců golfu na pobřeží Černého moře.